Biz Kimiz

PUTZMEİSTER

Üçaslar Makine

Müşteri ihtiyaçlarının en kısa sürede ve etkin biçimde karşılanması için Önce Müşteri Memnuyeti kavramını ilke edinmiştir. Servis öncesi teknik danışmanlık, bilgilendirme ve yerinde birlikte çözümler ile başlayan iletişimini bayisi olduğumuz Putzmeister beton pompalarının müşterilerine verimli ekonomik kesintisiz hizmet vermesiyle sürekli iş ortaklığına bakış açısına dönüştürmüş..

Putzmeister markası tarafından üretilen ürünlere ait orijinal yedek parçalarının tamamı yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Orjinal yedek parça kullanarak beton pompalarının hem daha uzun ömürlü çalışmasını hemde verimli olmasını sağladık. Böylece iş güvenliğinide üst sıralara taşıdık.

ÜÇASLAR MAKİNE

Şeffaf Hizmet

Şeffaf servis hizmeti anlayışımızla iş süreçleri, maliyetleri ile ilgili bilgileri, müşterilerimizle paylaşarak güvenilirliğimizi perçinledik

Biz, onurumuzu ve kendimize olan saygımızı her şeyin üzerinde tutarız, iş ahlakının ilkeleri iş yaşamımızın temelini oluşturur. Yönetim anlayışımız insana saygıya dayanır hepimizin kendimizi etkileyen her konuda söz söyleme ve bilgi edinme hakkına sahip olduğuna inanırız. Kişisel yeteneklerimizin en üst sınırına kadar kendimizi geliştirmeyi hem hakkımız hem de görevimiz olarak görürüz. Katılımcı yönetimin bize getirdiği sorumluluğun, tüm gücümüzle kuruluşumuzun amaç ve hedefleri doğrultusunda çalışmak olduğuna inanırız. Çalışma düzenimizin kurallarına özenle uymaya birbirimize olan saygının gereği olarak bakarız.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi çözümleri sunmak amacıyla, sürekli gelişen ve değişen piyasa koşullarına uyum sağlayarak, sektörde lider konumda olarak büyümeyi hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Kaliteyi her zaman ön planda tutarak, servis hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyor ve müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Danışmak, bilgi almak istediğiniz bir konuda lütfen iletişim kurun

Yedek Parça

PUTZMEİSTER ORJİNAL YEDEK PARÇA

Üçaslar Makine; beton pompalarının uzun ömürlü çalışması, hemde verimli olmasını sağlamak için, Orjinal yedek parça kullanmaktadır.

Firmamız, müşterilerimize en iyi kaliteyi sunmak amacıyla yedek parça satışı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için titiz bir çalışma prensibine sahibiz. Önceden sipariş verilen yedek parçalarımızı en kısa sürede teslim etmeye çalışırız. Ayrıca, stoklarımızda bulunmayan yedek parçaları için de müşterilerimize en hızlı şekilde yardımcı olmaya çalışırız.